تبلیغات

تکنولوژی دستگاه لیزر

برای تعیین شایسته ترین تکنولوژی برای مراحل برش‌کاری دستگاه لیزر می بایست به‌این سوال جواب دادکه ملاک حقیقی وواقعی برای ساخت بهینه[13] یک خودرو برش‌کاری دستگاه لیزر چیست؟ ساخت بیشترین محصول ممکن , ایجاد با کمترین هزینه , ساخت با شایسته ترین کیفیت ( کیفیت تراز برش ) و یا این که آنچه که امروزه متبوع عمده تولید‌کنندگان است : ” ایجاد خوبتر , ارزانتر و سریع‌تر ” .

 


شایسته ترین ابزار برای برای چک دستگا‌های متعدد و یا این که تکنولوژی‌های گوناگون , سنجش نیازها براساس محاسبات زمان و هزینه می باشد . چون هیچ کدام از عواملی همچون سرعت برش‌کاری[14] و یا این که هزینه کاربری در هر ساعت به تنهایی , نمی‌توانند واحد سنجش قابل قبولی برای انتخاب شایسته ترین راه‌کار باشد .

 

دستگاه برش‌کاری دستگاه لیزر

 

اکنون , با اعتنا به نگرشی که به فرایند برش‌کاری دستگاه لیزر با صرفه داریم می توان دستگاهی را تعیین کرد که تماما نیازهای مارا در برگیرد و بازدهی حداکثری را تضمین کند . زمانی که با اعتنا به فرایند ساخت سرعت‌های برش‌کاری بالا قابلیت پذیر باشد , ویژگی‌های حرکتی[15] و پایداری[16] دستگاه بیشتر تاثیرگذار خواهند بود .

 

در مقیاسه دو اتومبیل که هر دو بضاعت و توان برش محصولی با نقشه , ضخامت و سرعت برش‌کاری یکسانی را دارا‌هستند , ماشینی که قابلیت و امکان حرکتی بالاتری دارااست با سرعت بیشتری با گاز برش‌کاری متبوع میرسد و سریع‌تر مراحل برش را به اتمام می رساند .

 

رم‌افزار‌های پباده سازی و ساخت به امداد کامپیوتر بر روی دستگاه برش و حکاکی دستگاه لیزری

 

نرم‌افزار‌های هوشمند و کارا از عوامل اثرگذار در ساخت باصرفه قطعات برش‌کاری میباشند . قابل انعطاف افزاری که قابلیت و امکان دکورا سیون نقشه قطعات بر‌روی ورق به صورت با صرفه ( کمترین دور‌ریز ) را داشته باشد و همینطور مسیر جنبش هد از روی یک خط برش بر روی دیگری را به صورت باصرفه ( کوتاه‌ترین مسیر ) آماده سازد , در مجموع زمان برش‌کاری را کاهش می دهد . الگوهای برش‌کاری هوشمند[19]همچون fly - cutting و یا این که common - line nesting از قابلیت‌های نرم‌افزارهای کارا و هوشمند برش‌کاری با دستگاه لیزر می‌باشند .

 


از آنجائیکه پارامترهای برش‌کاری دستگاه لیزر بر روی کیفیت مرحله برش مضاعف تاثیرگذار می‌باشند , نقش نرم‌افزارهای پباده سازی و ساخت هوشمند در ارتقا کیفیت محصول زیاد پر‌رنگ می باشد . از‌این‌رو تعیین دستگاه سازگار با یک نرم‌افزار هوشمند هم فراوان دارای اهمیت است .

 

نتیجه‌گیری

 

در‌این مقاله هیچ‌گاه یک جواب نهائی برای گزینش شایسته ترین داده نشده‌است چون همان‌طور که توضیح داده شد , نیازسنجی تولید‌کنندگان در کنار آشنایی کافی از ویژگی‌های تکنولوژی‌های دستگاه‌های دستگاه لیزر شایسته ترین استراتژی برای گزینش دستگاه دلخواه خواهد‌بود .

خرید دستگاه لیزر

خرید تیوب لیزر

منبع: روتک

+ نوشته شده توسط Rollup در دوشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر، ۹ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه برش لیزری، قیمت دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه لیزر حکاکی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha