تبلیغات

سفارشات دستگاه لیزری خویش را انجام دهید

ضخامت برش بین ۱ میلی متر تا ۱۰ میلی متر می باشد .

در حالا حاضرطرحهای ونگه , جویز و آنتیک قیمت دستگاه برش لیزری طلا برای ام دی اف مو جود داریم , برای دیگر طرحها و نقشها تنظیم جنس با پیشنهاد دهنده است .

پباده سازی و شیت بندی به عهده توصیه دهنده خواهد بود . ولی در صورت رغبت پباده سازی و صفحه ارایی در واحد پباده سازی این موسسه میسر خواهد بود .

دقت فرمائید در پباده سازی های خویش از رنگ قرمز‌رنگ جهت برش و از سایر رنگها جهت معلوم نمودن نواحی حکاکی استفاده فرمایید . ( مثال )

در صورت بسته بندی ۵ % به هزینه کل افزوده میگردد .در پیشنهاد خصوصی کاری ۳ % احتمال فساد محتمل هست .

جهت توصیه دهندگان شهرستانی , هزینه بسته بندی و ارسال قیمت دستگاه برش ام دی اف مستقل محاسبه میگردد . تحویل جنس در ایستگاه باربری شهر یا این که شهرستان محل پیشنهاد دهنده انجام می‌پذیرد .

 

نرخ‌گذاری برای سرویس ها محرمانه به صورت میانگین 250 تومان برای هر دقیقه هست . جهت مشاهده وضعیت اینجا کلیک نمایید .

در شغل های خصوصی , یک مثال گیری در حضور مشتری انجام می‌شود . دستگاه برش چوب خانگی مبنای سرعت دستگاههای ما 30 میلیمتر در ثانیه با اقتدار 60 و قطر 3 میلیمتر جنسهای پلکسی و ام دی اف میباشد . واضح است که هر چقدر قطر متریال فراتر رود زمان و اقتدار فراتر رفته و هزینه بیشتر خواهد بود .

درباره‌ی ام دی اف و پلکسی نگران تامین جنس نباشید . ما آنها‌را با قیمت دستگاه برش لیزری نمد شایسته ترین ارزش و کیفیت برای شما تامین می کنیم اما راجع‌به دیگر مواد و متریال ها از قبیل چرم و پارچه تامین آن‌ها با شماست .

راجع به شیت بندی خوبتر است فایلهای خویش را در شیتهای 60*40 , 90*60 یا این که 120*90 پباده سازی کنید تا شایسته ترین فایده وری و کمترین پرتی متریال داشته باشید . در حالتی که با شیت بندی آشنا نیستید اینجا کلیک فرمایید تا مقاله شیت بندی برای برش و حکاکی دستگاه لیزر را مطالعه فرمائید .ارزش دهی برای گونه های متریال متعدد است . اینجا کلیک نمایید تا جدول ارزش دهی اشکال متریال را مشاهده نمائید .

در کل شایسته ترین روش جهت ارزش گیری سرویس ها برش دستگاه لیزر این است که یک فولدر اتوکد با فرمت DXF ( چه‌طور از پوشه کورل و ایلوستر خویش خروجی DXF بگیرم ) را تهیه و تنظیم نموده و از کاغذ استعلام بها سرویس ها دستگاه لیزر مبادرت به بها گیری فرمائید .

بازدید : 562

برش دستگاه لیزر فلزات

کمپانی شیت دستگاه لیزر با 8 سال تجربه در صنعت شیت متال و بکارگیری از قیمت دستگاه برش پارچه  فناوری روز عالم افتخار داراست با ارائه سرویس ها برش دستگاه لیزرcnc بوسیله دستگاه برش دستگاه لیزر Bystronic ساخت مرزو بوم سوئیس با توان 3kw , قدرتمند به برش متریال های آهن ( st12 - st 37 - st52 - st14 ) و . . . ( استیل ; آلومینیوم ; فلزات رنگی ( برنج ; مس و . . . ) با میز فعالیت با بعد ها 3*1 . 5 متر می‌باشد .

متخصص ها این موسسه در کارها پباده سازی ; مهندسی معکوس ; و مشورت کردن در ساخت با سود گیری از اپلیکیشن های مهندسی ( Catia ; autocad ; solidworks … ) مهیا ارائه هرگونه مشورت و سرویس ها به مشتریان متشخص می‌باشد .

برش دستگاه لیزر فلزاتانگیزه شیت دستگاه لیزر :

ساخت تولیدات با طرح ریزی مناسب ; زمانسنجی صحیح و ارائه شایسته ترین کیفیت با کمترین زمان و دلخواه ترین بها تا آخر و عاقبت وصال هدف ها مشتریان با شخصیت هست .

بها های شیت دستگاه لیزر :

تعهد و مسئولیت پذیری در قبال فعالیت شما ; مشورت در ساخت برای کاهش هزینه ها ;  برش لیزری مقوا ارائه ی جزئیات داده ها برای واضح بودن هزینه تولیدات ; ارائه زمان بندی مطلوب و بسته بندی مطابق با درخواست مشتریان متشخص هست .

در غایت این قضیه را نیز در لحاظ داشته باشید که در حالتی که به طور آنلاین از 20 درصد تخفیف منفعت مند می شوید .

خرید تیوب لیزر

+ نوشته شده توسط Rollup در سه شنبه، ۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۱ بعد از ظهر، ۵ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه برش لیزری، دستگاه لیزر حکاکی، قیمت دستگاه لیزر
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha