تبلیغات

کاربرد دستگاه برش دستگاه لیزر

من دارنده دستگاه برش دستگاه لیزر هستم , قصد دارم هر چیزی را که به فکرم می رسد , ذره ذره کنم . یک کدام از شایسته ترین مواقعی که میتوان در آن از برش دستگاه لیزر سود گرفت , ساخت کارت های تجاری ( بیزنس کارت ) است . اینجانب تصمیم گرفتم که‌این فعالیت را آزمون کنم و ببینم که در این سمت چه کارهایی می‌توانم انجام  بهترین دستگاه لیزر دهم .

معنی برش دستگاه لیزری کارتهای تجاری , قضیه چندان جدیدی نیست . اینجانب سالها پیش آن را در Hiva13 – یک هکر اسپیس در سینسیناتی اوهایو – و ویرایشگر  فروش دستگاه لیزر ساخت دیجیتالمان , مت استالتز , چشم بودم که از برش دستگاه لیزر برای ساخت کارتهای تجاری خویش استفاده میکردند .

استفاده از دستگاه های برش دستگاه لیزری در ایجاد بیزنس کارتبا خویش تاءمل کردم که حقیقتا نیاز دارم که کارت تجاری خویش را پاره ای متعدد از کارتهای سایر افراد تولید نمایم . بخش اعظم کارتهایی که اینجانب تا کنون چشم بودم مثل شغل های مت , یک روکش چوبی نازک بودند که داده ها روی آن‌ها حک شده بود . اما جور های دیگری هم می‌باشند که متشکل از لایه های متعدد هستند و دنده هایی باطن انها جای گرفته که‌این دسته کارتها نیازمند مونتاژ هستند . اینجانب تصمیم گرفتم که کاری مابین این دو دسته تولید کنم . کارتی که صرفا در یک تکه برش می خورد البته برای این‌که جالبتر باشد , قادر است به شرایط های متعدد تبدیل شود . دستگاه برش لیزری پارچه اینجانب قصد داشتم کارتی بسازم که در نصیب برش تا بخورد تا خط برش کارت نمایان نگردد .

فعالیت با دستگاه برش دستگاه لیزر

در اینجا ۳ نکته را که در زمان استفاده از اتومبیل دستگاه لیزر برش گردآوری کردم , برای شما بازگو می کنم .

در هنگام برش زبانه های کوچکی بسازیداینجانب گزیده را میخواستم که در آن , رمز ربات برشگر Makey برای برش ازاد باشد . این عمل را با برش در کلیه جهات و گذاشتن ۳ زبانه کوچک انجام دادم . چیزی که یاد گرفتم این بود که در صورتی‌که زبانه از نیم میلیمتر بلندتر باشند , برش آن مضاعف مشقت بار میگردد و موجب لفاف شدن کارت میگردد . ولی اینجانب آن حکاکی روی فلز زبانه ها را مقدار نگرفتم و این عمل را چشمی انجام دادم .

عمل با دستگاه برش دستگاه لیزرمواد خویش را پباده سازی فرمایید

عمده مردمان برای برش دستگاه لیزر کارتهای تجاری خویش از چوب استفاده مینمایند . مت استالتز - ویرایشگر ساخت دیجیتال ما - استفاده از روکش های چوبی را سفارش نمود . اینجانب میخواستم کارتی پباده سازی کنم که از نصفه قابل خم کردن باشد . از روی فضولی , این طرح را روی یک قطعه ۳ /۳۲ از چوب بالسا آزمون نمودم . البته کارت از اواسط باخت . مدل کارتهای قطور ( کاغذهای سنگین ) خوب فعالیت مینمایند .ساخت دستگاه برش لیزری

در حالتی‌که قرار بود از چوب استفاده نمایید , نیازمند آن بودید که پباده سازی خویش را تغییر تحول دهید و از یک ” لولای زنده ” استفاده نمائید . که یک ایده دوچندان حیرت انگیز و پباده سازی تماما متفاوتی است ولی فضای متعددی را اشغال می کند .

خرید تیوب لیزر

+ نوشته شده توسط Rollup در دوشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲:۳۷ بعد از ظهر، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه برش لیزری، قیمت دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه لیزر حکاکی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha