تبلیغات

دستگاه حکاکی لیزر بر روی شیشه می‌تواند

حک برش چوب , لیزر حکاکی چوب , لیزر حکاکی روی شیشه , حکاکی لیزری غیرفلزی با دستگاه لیزری

دستگاه برش لیزری برش پلکسی , لیزر حکاکی شیشه یا این که حک برش چوب , لیزر حکاکی چوب , لیزر حکاکی روی شیشه , حکاکی لیزری فلزی با دستگاه لیزری به صورت خاص برای برش و حکاکی قطعات بزرگ تاسیس شده است . از دستگاه لیزری کریستال ساین می توان در ساخت اکثری از کالاها استفاده کرد . مثلا برای برش پارچه های برزنت برای ساخت چادرهای مسافرتی و محافظتی , برای برش چرم تصنعی و مصنوعی برای ساخت روکش مبل یا این که ساخت چمدان , برای ساخت مصنوعات چوبی در میزان بزرگ و ساخت کالاهای دیگر . علاوه بر ساخت , این دستگاه می‌تواند برای اکثری از اشکال سرویس ها برش و حکاکی مثل برش و حکاکی قطعات بزرگ برای چیدمان داخلی , ساخت مثال اول از کالاهای میزان بزرگ , ساخت تابلوهای سفارشی میزان بزرگ و غیره استفاده کرد . این حک برش چوب , لیزر حکاکی چوب , لیزر حکاکی روی شیشه , حکاکی لیزری فلزی با دستگاه لیزری قادر است برای برش و حکاکی طیف وسیعی از مواد غیرفلزی به فعالیت گرفته شود . کاربرد حکاکی لیزری بر سنگ :

 


یکی دیگر از کاربردهای دستگاه های حکاکی لیزری و برش لیزری , در صنعت سنگ می باشد .

برای برش و حکاکی تصویر و نوشته روی سنگ مورد استفاده در حرم ها , برای برش و حکاکی تصویر و نوشته روی سنگ شومینه , برای برش و حکاکی تصاویر اشخاص روی سنگ تحت عنوان کادو یا این که برای استفاده فردی , برای برش و حکاکی لوح های سنگی یاد بود , برای برش و حکاکی تصویر لوگو یا این که برند تجاری شرکتهای روی سنگ برای ساخت تابلو های تبلیغاتی , برای برش و حکاکی تصویر و نوشته روی سنگ های عقیق , برای برش و حکاکی تصویر و نوشته روی سنگ های فیروزه , برای برش و حکاکی تصویر و نوشته روی سنگ های زمرد , برای برش و حکاکی تصویر و نوشته روی سنگ های الماس , برای برش و حکاکی روی یشم , برای برش برلیان و . . . از دستگاه های حکاکی برش لیزری استفاده می شود .

 

 

برای هدف های دکوری یا این که حک کردن تصویر , طرح , برند , لوگو ,

مواد قابل حکاکی : پلکسی گلاس , چوب , ام دی اف , اشکال سنگ , سرامیک , یاقوت , سنگ عقیق , کاشی , کریستال , شیشه , لاستیک , پلاستیک , پارچه , چرم و گونه های دیگر غیر فلزات با دستگاه برش و حکاکی لیزری برش ام دی اف MDF و چوب فیبر و دستگاه برش و حکاکی لیزری حکاکی شیشه , پارچه , سنگ و فلزات قابل حکاکی و برش می‌باشند .

مورد ها کاربرد اساسی : برش و حکاکی اقلام میانگین و بزرگ برای ایجاد کالایی خاص یا این که انجام شغل های سفارشی میزان میانگین و بزرگ با دستگاه برش لیزری برش MDF قابلیت و امکان پذیر می‌باشد .

یکی افتخارات ما معرفی و ارائه شایسته ترین وحرفهای ترین دستگاه حک برش چوب , لیزر حکاکی چوب , لیزر حکاکی روی شیشه , حکاکی لیزری با استانداردهای اروپائی به هموطنان عزیزمان می‌باشد

خرید تیوب لیزر

+ نوشته شده توسط Rollup در دوشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲:۵۸ بعد از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه برش لیزری، دستگاه لیزر حکاکی، قیمت دستگاه لیزر
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha