تبلیغات

تیوب لیزر در سرویس پوست و زیبایی

پوست , بزرگ ترین نهاد تن است  تیوب دستگاه لیزر  که از 3 لایه ی اپیدرم , درم و هیپودرم درست شده شده‌است . اپیدرم که بیرونی ترین لایه ی پوست است , در برگیرنده ی لایه های خالق ی سلول های پوستی است . درم لایه بعدی است که دارنده بافت نیز بند و فیبرهایی است که منجر تولید استحکام و الاستیسیتی پوست میگردد .

نکات حتمی در خصوص فروش تیوب لیزر تیوب لیزر فراکشنال

تکنولوژی فراکشنال یک خط مش فعالیت نوین در تیوپ  معالجه بخش اعظمی از مشکلات پوستی می‌باشد که از یک منبع تیوب لیزری تولید میشود .

بوسیله ی این تکنیک , ستون های حرارتی میکروسکوپیک موسوم به microscopic treatment zone بر روی پوست تولید میگردد که منجر تاثیر بر اپیدرم پوست شده و به طور موضوعی در به عبارتی بخش ها نکروز می گردد . کاربردهای درمانی تیوب لیزر فراکشنال :

* اسکار ( آکنه , جراحی , سوختگی )

* لک پوستی

* چین و چروک* منافذ گشوده پوست

* قوام و استحکام پوست

* خطوط کشش پوستی ( استریا )

* برنا سازی

بایدها و نبایدهای تیوب لیزر

تیوب لیزر درمانی تیوب لیزر رسی  برای اشخاص حامله , افرادی که آلرژی متعددی به فروغ دارا‌هستند و همینطور بدخیمی ها و عفونت ها اصلا سفارش نمیشود .

البته سایرافراد بالای 20 سال میتوانند زیر حیث دکتر در صورت نیاز از تیوب لیزر درمانی استفاده نمایند .

معمولا ارتفاع زمان ی تیوب لیزر درمانی 3 تا 5 گرد‌همایی است که ولی این عصر سازه به تشخیص دکتر متعدد خواهد بود .

پیشین از آغاز تیوب لیزر درمانی و در فواصل عصر های معالجه , مریض مکلف است از داروهای خاصی که پزشک معالج تجویز می نماید , استفاده نماید تا پوست وی برای انجام تیوب لیزر درمانی فراهم باشد .

اعم از نکات دارای اهمیت پس از تیوب لیزر درمانی عدم مواجهه با فروغ بی واسطه خورشید در هنگامی است که پوست ملتهب است . درین زمان مریض بایستی از کرم های ضد آفتاب مطلوب با spf دست کم 30 استفاده نماید .

قبلی از تیوب لیزر درمانی مریض بایستی پزشک معالج را از حالت بیماری و جسمانی خویش تماما مطلع نماید و 2 هفته پیشین از تیوب لیزر درمانی از مصرف کرم ها و داروهایی که سبب ساز التهاب پوست می گردد و هم برنزه شدن , پرهیز نماید .

راهبرد درمانی بعداز انجام تیوب لیزر فراکشنال :

 

اطراف این ستون های حرارتی , بافت سلامت اپیدرم سبب مراحل پرسرعت ترمیم می گردد و موادتشکیل دهنده مصدوم ی اپیدرم بوسیله سلول های کراتینوسیت زنده ی اطراف ستون ها پُر میگردد .

از آن جایی که لایه ی شاخی پوست در طی این فعالیت زخم نمی بیند تلاش سد دفاعی پوست دست نخورده باقی میماند .

فواید استفاده از تکنیک فراکشنال :

* بهبود واضح قوام و مخلوط پوست در یک گرد هم آیی

* دستکم زمان بهبودی . به صورتی که شخص می‌تواند کار معمولی خویش را ظرف 3 روز ادامه دهد .

* کاربرد سهل

* ریسک کمتر عارضه ها در مقایسه با روش های پیشین

* هزینه ی دلخواه

* استفاده از مرطوب کننده و ضد آفتاب

تیوب لیزرهای نو و چروک صورت

یکی رویکردهای نوین در معالجه پیری پوست , استفاده از تکنیک فراکشنال ( fractional photothermolysis ) است که در‌این روش با تولید ستون های میکروسکوپیک حرارتی , بوسیله نوعی از دستگاه برش و حکاکی تیوب لیزری , اپیدرم به صورت

خرید تیوب لیزر

هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha