تبلیغات

قدم های برش دستگاه لیزری غیر فلزات

در اپلیکیشن گرافیک , شکلی که قرار است حکاکی لیزری برش داده شود را بکشید یا این که ایمپورت فرمائید . درین نمونه , ما یک گیت پیچیده را از ۱/۸ ” توسکا برش میزنیم . سیستم دستگاه لیزر آن را با یک سیستم حکاکی و برش میزند , پس برای اینکه به دستگاه لیزر بفهمانیم خط هایی که ما روی مانیتور داریم قرار است بریده شوند آنان را روی ۰٫۰۰۱ ” تهیه و تنظیم می‌کنیم . دستگاه لیزر تمام خطوط زیر ۰٫۰۰۱″ ” را تحت عنوان خطوطی که می بایست برش داده شوند , دستگاه حکاکی لیزری روی فلزات میخواند . ورقه‌ی چوب خویش را روی میز قرار دهید و تصویر را روی دستگاه لیزر پرینت نمائید . سیستم به کامپیوتر شما صحیح نظیر یک پرینتر وصل میشود . یک سرعت و توان برای درایور پرینتر برای ماده ای که در اکنون برش زدن آن میباشید تهیه فرمایید و آن را برای دستگاه لیزر ارسال نمائید . دستگاه لیزر به صورت خودکار روی طول دلخواه بر طبق ضخامت ماده ای که در درحال حاضر برش یا این که حکاکی آن میباشید تهیه و تنظیم میگردد . محصول پایانی یک برش پیچیده از گیت هایی با بلندی ۴ ” است . دستگاه لیزر یک فعالیت خوشگل با جزئیات ظریف انجام می‌دهد . شما میتوانید از clipart , AutoCAD و بخش اعظمی از پوشه های گرافیک دیگر استفاده فرمائید .دستگاه لیزر حکاکیچرا سیستم دستگاه لیزر حکاکی از تیوب دستگاه لیزر شیشه خوبتر است؟

گونه های دستگاه لیزرهای برش دهنده صفحات فلزی به شرح زیر هستند :

لیزر حکاکی

دستگاه لیزر co2

برش دستگاه لیزری صفحه ها فلزی با دستگاه لیزرهای co2

این مدل دستگاه لیزر از مخلوط گازها ( دی اکسید کربن , هلیم و نیتروژن ) به‌وجود می‌آید . این دستگاه لیزر با تخلیه الکتریکی پمپاژ می‌شود .

دستگاه لیزرهای co2 ارتفاع موج ۱۰٫۶میکرومتر را تکثیر می دهند . این دستگاه لیزرها برای پردازش مواد اشعه های اکثری را ایجاد می نمایند . همت این دستگاه لیزر به مراتب بیشتراز دستگاه لیزرهای مهتابی و جامد است و کمتر از دستگاه لیزرهای دو الکترودی می‌باشد .دستگاه لیزر co2 مواد با ضخامت بیشتراز ۵ میلی متر را سهل خیس از دستگاه لیزرهای فیبری برش می دهند . و تراز هموارتری را ساخت می نمایند . برش صفحه ها فلزی با دستگاه لیزرهای co2 آغاز شد . طولانی تر اتومبیل های برش دارنده سیتم سه محوره هستند .

شناخته ترین دسته این دستگاه لیزرها , دستگاه لیزرهای بصری شناور هست که در آن آینه ها در محور xوyمی چرخندبا استفاده از تیوب دستگاه لیزر که از فلز با اجزای سرامیک درست شده , ما قوی خوا هیم بود کهدستگاه حکاکی دستی دستگاه لیزر خویش را با نرخ دوچندان سرعت بالا تری نسبت به تیوب دستگاه لیزر شیشه ای بتابانیم که‌این یک حکاکی مضاعف کیفیت عالی تری به ما ارائه می‌دهد . همینطور تیوب های دستگاه لیزر ما تمامی دارنده هوای خنک می باشند و به آب خنک کننده نیازی نیست .

+ نوشته شده توسط Rollup در چهارشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲:۲۶ بعد از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه برش لیزری، دستگاه لیزر حکاکی، قیمت دستگاه لیزر
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha