تبلیغات

شیوه ارزش دهی سرویس ها برش دستگاه لیزر و حکاکی  دستگاه لیزر

برخی از فواید استفاده ار سرویس ها برش فایبر دستگاه لیزر چترا به شرح زیر است :

 

 

  • قابلیت برش گونه های پیجیده , قیمت دستگاه برش و حک لیزری رومیزی اندازه بسیار کوچک کناره ها , شیارها و سوراخها با تعدد بالا

 

  • کمترین چاله - چاک برش

 

  • اعوجاج زیاد کم در فیض برش قیمت دستگاه حکاکی روی فلز

 

  • عدم تغییر‌و تحول در بعدها و مقدار برش بجهت خوردگی ابزار برش

 

  • حاشیه برش مضاعف صاف و سوای پلیسه و گرد و غبار

 

  • قابلیت و امکان برش قطعات با ضخامت , بعد ها و گونه های اجاره دستگاه لیزر گوناگون در یک عملیات

 

  • عدم تغییر و تحول صورت قطعات بجهت برخورد در فرآیند برش

 

  • عدم نیاز به استفاده از محافظ کششی و پوششهای حفاظتی قیمت دستگاه برش لیزری چرم

 

  • توجه و مکانیابی درست زیاد بالا در کنارههای برش

سرویس ها برش دستگاه لیزر چه‌گونه نرخ‌گذاری میشود؟

سرویس ها برش دستگاه لیزر و حکاکی دستگاه لیزر به روشهای مختلفی  ساخت لیزر حرارتی  نرخ‌گذاری میگردد . اکثری از سرویس ها دهندگان مبنای نرخ‌گذاری را مبتنی بر زمان برش و حکای دستگاه لیزر انتخاب می‌کنند بدین معنا که هر چقدر زمان برش ارتفاع بکشد بر پایه ی واحد دقیقه خدماتشان را محاسبه می کنند . این روش برای شغل های خصوصی روشی مطلوب است البته برای مشتری پاره ای ابهام برانگیز است چون او مطمئن نیست که دقیقا پیشنهاد برش یا این که حکاکی چقدر زمان برده است . اما این پایه برای شغل های تکی دلخواه نیست چون مشتری از یک طرف شنیده است که برای مثال هر دقیقه برش دستگاه لیزر 300 تومان و هر دقیقه حکاکی دستگاه لیزر برای مثال 1000 تومان است و طبق محاسبات خویش کارش نهایتا 3 دقیقه ارتفاع می کشد تا برش بخورد و ارزش آن 900 تومان می شود و لی در فعالیت 10000 تومان از او طلب می‌نمایند . چون مشتری سرویس ها فراهم سازی طرح و فراهم سازی قیمت دستگاه برش نمد  دستگاه برای سرویس ها دستگاه لیزر را محاسبه نکرده است .

 


یک مسائل اساسی دیگری که در نرخ‌گذاری بر طبق زمان مطرح بوده و پاره ای شائبه برانگیز است این است که اکثری از متصدیان دستگاههای دستگاه لیزر در حضور مشتری برش مثال را با کمترین سرعت ممکن انجام میدهند تا مشتری گمان نماید که پیشنهاد دستگاه لیزری اش وقتگیر است البته در فعالیت با سرعت بیشتری برش انجام می‌پذیرد . ما در پان دستگاه لیزر نرخ‌گذاری برای سفارشات کم را مبنی بر ارتفاع خطوط برش و مساحت قیمت دستگاه حکاکی روی شیشه  حکاکی قرار داده ایم خیر مبنی بر زمان . بنابراین فارغ از مثال گیری می‌توانیم ارزش ظریف به مشتری ارائه دهیم فارغ از این که زمان را در انجام عمل در حیث بگیریم .

 

در خصوص شغل های خصوصی هم سوای این‌که در سرعت دستگاه دستی ببریم زمان برش را محاسبه کرده و سرویس مشتری اعلام می‌کنیم تا در صورت رغبت سرویس ها برش دستگاه لیزر و حکاکی را انجام دهیم .

 

نکات حیاتی در ر قیمت دستگاه حکاکی روی شیشه

  • توجه اثبات در تکرار برش

 

+ نوشته شده توسط Rollup در دوشنبه، ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۶ بعد از ظهر، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه برش لیزری، دستگاه لیزر حکاکی، قیمت دستگاه لیزر
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha