تبلیغات

قابلیت و امکان حکاکی لیزر و برش لیزر را هم زمان باهم دارا‌هستند

راهنمای تعیین خرید دستگاه سی ان سی برش لیزری و حکاکی لیزری و لیزر فایبر

 

 

گذشته از مبادرت به خرید یک دستگاه لیزر , دستگاه cnc چوب حکاکی لیزری , لیزری فایبر می بایست داده ها بدون نقص از یک دستگاه سی ان سی برش لیزری , حکاکی لیزری , لیزر فایبر , حک لیزری را داشته باشیم اطلاعاتی مانند کاربرد دستگاههای سی ان سی لیزر , قطعات دستگاه , خصوصیات دارای اهمیت دستگاه , لیزر برش , برش لیزری , حکاکی لیزری , حک لیزری برش فلز , لیبر فایبر بازار انگیزه دستگاه و . . .

 

تعریف دستگاه سی ان سی لیزر

 

لیزر

 

برش لیزر , حکاکی لیزری , لیزر فایبر , دستگاه برش لیزری فلزات برش لیزر فلز بازیکه ای از فروغ است به طور تکفام و با یک ارتفاع موج معین و به طور یکسو که از یک منبع مشخص و معلوم ساخت می گردد که بسته به دسته منبع ساخت آن اسامی مختلفی دارااست .

 

برشکاری لیزری دستگاه برش لیزر , حکاکی لیزر , لیزر فایبر بهترین دستگاه لیزر  که در دستگاه های حک و برش مرسوم در بازار موجود هست لیزر دی اکسید کربن با توان کمتر از 130 وات و منبع ایجاد آن تیوب شیشه ای آب خنک است . و سی ان سی لیزر دستگاه برش لیزر , حکاکی لیزر , لیزر فایبر به دستگاهی گفته میشود که با جهت دهی این اشعه لیزر بر روی یک ورقه مسطح مبادرت به برش لیزری و حکاکی لیزری بر روی اجسام متعدد می‌کند .

 

کاربرد سی ان سی لیزر دستگاه برش لیزر , حکاکی لیزر , لیزر فایبر و دی اکسید کربن برش و حکاکی گونه های فلزات و غیر فلزات مانند پلکسی گلاس , چوب , ام دی اف , پارچه , چرم و . . . است و می توان از مورد ها کاربرد آن به ساخت شی ءها تبلیغاتی مانند عروسک سیسمونی , ساخت گونه های پلاک و علامت های تبلیغاتی , تابلوها , صنعت های کفاشی , استنت های تبلیغاتی , تابلو ال ای دی و , مصنوعات چوبی و فلزی و . . . اشاره برش لیزری فلزات  نمود

 


خصوصیات با اهمیت یک دستگاه لیزر و حکاکی لیزری و لیزرفلز فایبر ماهر

 

بعد ها میز عمل دستگاه برش لیزر , حکاکی لیزر , لیزر فایبر کریستال ساین

 

بعد ها میز فعالیت دستگاه احتمال دارد یک کدام از مهم ترین دستگاه طراحی لیزری نکات باشد از این جهت که تاثیر زیاد متعددی در همت دستگاه در مواجهه با کاربردهای مختلف داراست می بایست اعتنا داشت که بخش اعظم دستگاه برش لیزر , حکاکی لیزر , لیزر فایبر مو جود در بازار اما نکته زیاد مهمی که وجود دراد این است که در سایز میز عمل بزرگتر از 130*90 سانتی متر قابلیت و امکان حکاکی فراوان افت می نماید و بیشتر تمرکز بر روی قابلیت و امکان برش داراست و از سوی دیگر سایز میز عمل کوچکتر از 130*90 سعی مقداری در برش قطعات بزرگ داراست و همینطور اختلاف ارزش خیلی یه خرده 


 با سایز های بزرگتر داراست لذا از جهات گوناگون دستگاه با میز فعالیت 130*90 شایسته ترین تعیین هست و به همین خاطر بیشترین فروش بازار را به خویش اختصاص داده است . نکته مهمی دیگری که در رابطه میز فعالیت موجود است این است که میز فعالیت با دونوع آشیانه زنبوری و شمشیری ( تیغه ای ) به فروش می‌رسد . از سایر نکاتی که در رابطه میز عمل می بایست به آن دقت داشت این است که میز فعالیت می‌تواند موتور دار باشد که در‌این‌صورت می بایست اعتنا شود که حتما دو موتوره باشد زیرا با گذشت زمان میز دستگاه تهیه خویش را از دست خواهد اعطا کرد و دیگر چهار کناره دستگاه به یک اعتنا برش نخواهد خورد .

خرید تیوب لیزر

+ نوشته شده توسط Rollup در یکشنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲:۵۰ بعد از ظهر، ۵ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه برش لیزری، دستگاه لیزر حکاکی، قیمت دستگاه لیزر
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha