تبلیغات

ذیل دستگاه برش و حکاکی لیزری .

تراز کردن آینه ها

در برش لیزر 3 عدد موجود است , که هرکدام از آینه ها جدا می بایست تهیه شوند اما هر تغییری در مسیر لیزر , بر روی باقی آینه ها تاثیر میگذارد فرضا تغییر و تحول بر روی آینه نخستین بر روی آینه دوم و سوم تغییر تحول تولید می نماید .

مسیر لیزر :

تیوپ به آینه اولیه

آینه نخستین به آینه دوم

آینه دوم به آینه سوم

آینه سوم به لنز هِد

تیوپ به آینه نخستین

برای آغاز فعالیت , ابتدا می بایست محاسبه نمائید که آینه اولیه بی واسطه روبروی پرتوی تیوپ لیزر قرار گرفته است , برای تحلیل کردن این زمینه کافی است برچسب را بروی آینه اولیه چسبانده و با فشردن دکمه آزمایش Laser , پرتو در راس آینه نخستین بایستی قرار بگیرد . این پرتو بایستی به صورت بیضی صورت و توپر باشد . در‌صورتی‌که پرتو در مرکزیت آینه نباشد بایستی با بالا و ذیل بردن طول آینه , پرتو را در راس آینه تهیه و تنظیم فرمائید .

آینه اولیه به آینه دوم :

نوار چسبی بر روی آینه دوم چسبانده و گاری دستگاه را به بالاترین نقطه دستگاه جهت دهی می کنیم و آن‌گاه دکمه آزمایش Laser را می زنیم تا نقطه‌ای بر روی نوار چسب تولید نماید ( این نقطه زیرا در کمترین مسافت از آینه اولیه است می بایست با کمترین غلط در راءس آینه دوم ساخت می شود در غیر اینصورت می بایست ابتدا آینه اولیه تهیه نمائید ) بعد گاری را به ذیل ترین نقطه دستگاه جهت دهی میکنیم و مجدد نقطه‌ای با روی نوار‌چسب ساخت میکنیم , در‌این سطح دو نقطه بایستی در یک مرکزیت باشند در غیر اینصورت بایستی با پیچ‌های پشت آینه نخستین پرتو را بر روی نقطه اولیه جهت دهی فرمایید .

آینه دوم به آینه سوم :

در سطح دوم همانند فرآیند قبلی برای آینه سوم انجام میدهیم به این صورت که ابتدا نوارچسب را بر روی آینه سوم چسبانده و باهدایت هد لیزر به چپ ترین نقطه ( نزدیکترین مسافت به آینه دوم ) زدن دکمه آزمایش Laser و انتقال هد درسمت راست دستگاه ( دورترین نقطه از آینه دوم ) نقطه گذاری می کنیم . و با چرخاندن پیچ های آینه دوم همت میکنیم این نقاط را به یک مرکزیت درآوریم ( خیلی مهم نیست حتما حتما در راس آینه باشد , کافی‌است به صورت حدودی در میانه تهیه کنیم )

اعتنا : خوبتر است برای ظریف تهیه کردن آینه دوم , سطح دوم را در سه تراز جدا آنالیز شود . بالای میز دستگاه , میانه میز دستگاه ,

خرید تیوب لیزر

+ نوشته شده توسط Rollup در سه شنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱:۳۸ بعد از ظهر، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه برش لیزری، دستگاه لیزر حکاکی، قیمت دستگاه لیزر
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha