تبلیغات

ردیاب ها و نزاع افزارهای دستگاه لیزر ی

این سیگنال ها در غایت سبب ساز جنبش سطح ها کنترلی پرتابه به سمت سوق دهی به جهت انگیزه میگردند . دزیگنیتور و Seeker ( جستجو گر ) و ردیاب روی دستگاه لیزر برش و حکاکی  دماغه مهمات از یک سیستم کد کننده پالس ( pulse repeatition frequency ) برای هماهنگی با یکدیگر استفاده می‌نمایند , با تهیه کد متبوع در دزیگنیتور و کاوشگر , کاوش گر می تواند انگیزه روشن شده به وسیله دزیکنیتور را ردیابی و تعقیب نماید . کد کننده پالسی بر پایه ی فرکانس تکرار کننده پالس پباده سازی شده‌است . کدهای پالسی کاوشگر و دزیکنیتور از یک سیستم عددی اعشاری تبعیت می نمایند دستگاه حکاکی روی فلز  . این سیستم از ارقام 1 الی 8 استفاده می کند . بر حسب امکانات به عمل رفته دستگاه لیزری , کدهای فوق می توانند 3 الی 4 رقمی باشند . این تاکتیک زمانی به عمل برده می شود که یک سری انگیزه با حق تقدم بالا وجود داشته باشد که می بایست مبنی بر حق تقدم و مصلحت مورد یورش قرار گیرند .ردیاب‌های دستگاه لیزری و سیستم‌های تهیه و تنظیم

یکی موردها کاربرد گسترده دستگاه لیزر , کاربردهای نظامی آن است که نیاز به توجه , دسترسی سهل به نقطه مرجع و یا این که شالوده مرجع دارا‌هستند . مرجع شاید به سوی یک خط بی واسطه و یا این که در سوی افقی یا این که عمودی باشد که می تواند در جایگذاری قطعات یا این که ساختارها بکار رود بطوریکه اجزای ساختاری بتوانند نیز مرحله و تهیه شده نسبت بهم قرار گیرند . با یک خط راست قابلیت و امکان میزان گیری ظریف میزان انحراف بعضا از یک محور مرجع موجود است . و دستگاه لیزر به عبارتی خط راست است .

مورد ها مشابهی از کاربردهای آن در  دستگاه حکاکی ضربه ای روی فلز دوربینهای عکاسی , کالیبر تفنگ یا این که آنتنهای راداری که نقطه‌ای اثبات در اطراف را هدف گیری میکنند , موجود است .

ردیاب ها و مبارزه افزارهای دستگاه لیزری

نبرد ستارگان

طراح هایی از نزاع افزارهای دستگاه لیزری موجود هست که در سالیان اخیر مورد بررسی و بسط قرار گرفته است و در حیث عموم این پروژه ها با اسم مبارزه ستارگان دارای شهرت می باشند .در رابطه این مدل تسحیلات این عقیده موجود هست که باید از دستگاه هایی با توان بالا ساخته شوند که بتوانند پرتوها را در فواصل دوچندان با اعتنا و سرعت دوچندان دوچندان ارسال نمایند .

این دستگاه های توان بالا ابتدا به مراد ابزار حکاکی روی چوب  منهدم ساختن پرتابه‌های روسیه USSR در حیث گرفته گردیده اند البته بجهت این‌که این پرتاپه‌ها کارکشته به حمل نمودن امکانات هسته‌ای میباشند قابلیت و امکان بکار بردن آن ها در اروپا و آمریکا نیست . اقتدار ویران کنندگی آنان در مناطقی که پرتاپ می گردند به قدری بالاست که احتمالا سبب مصدومیت اطراف آن نواحی هم بشوند .

اما از آنجایی که تکنولوژی ساخت سلاح‌ها همواره پنهان می ماند از جزئییات و طریق همت آنان اطلاعاتی در دست نیست .

خرید تیوب لیزر

+ نوشته شده توسط Rollup در شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷ قبل از ظهر، ۸ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه برش لیزری، قیمت دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه لیزر حکاکی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha