تبلیغات

راه‌حل ظریف دستگاه لیزر دارا هستند

استفاده از دستگاه لیزرهای کورکننده مستمر درین گونه سلاح‌ها امکان‌پذیر است چراکه نیروی حتمی برای این عمل ناچیز است و به راحتی در سلاح‌های قابل حمل به وسیله نفر قابل دستیابی است . البته بیشتر کشورها به پروتکل ممنوعیت سلاح‌های دستگاه لیزری کورکننده ( ۱۹۹۵ ) پیوسته‌اند که استفاده از این گونه سلاح‌ها را به عارضه ها اخلاقی ممنوع کرده‌است . ولی بعضی کشورها چنین سلاح‌هایی را پباده سازی کرده‌اند اعم از زدام - ۸۷ چینی‌ها , البته به حیث نمی رسد هیچیک از تراز پیش‌نمونه بالاتر رفته باشند .شرکت تولید کننده سیستم های دستگاه لیزری , کمپانی IPG Photonics در تاءمل بسط و ورود ابتکار عمل های نو به صنعت دستگاه لیزر است . این شرکت توافق کرده تا دارایی 40 میلیون دلاری را صرف این فعالیت نماید و در این خصوص با کمپانی ILT همیاری خواهد کرد . تخصص ILT در ساخت سیستم های بر طبق دستگاه لیزر با توجه بالا است که‌این فرمان منجر میگردد توان IPG Photonics برای ارائه راه‌حل های سیستم های استاندارد و حیاتی برای صنعت دستگاه های دستگاه لیزری پزشکی و دیگر بازارهای این صنعت بش از پیش گشوده شود . توقع می‌رود این خرید و فروش در اوایل ماه جولای 2017 تمام شود .


 

ILT پباده سازی و ایجاد سیستم های بر طبق دستگاه لیزر که برای ساخت اجزای اصلی و گران بها با اهمیت در صنعت های دستگاه های پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد , مشتریان خویش را با تیم بی نقص راه‌حل های کلید در دست می‌گیرد , اعم از مهندسی خودرو سفارشی , پباده سازی لایسنس و سرویس ها تلفیقی همینطور تحت عنوان پشتیبانی بدون نقص بعد از ترکیب . IPG Photonics در حین تعدادی سال پیشین منبع اساسی منابع دستگاه لیزری ILT بوده است . ILT دارنده کیفیت , انعطاف پذیری و ابداع , با شرکت ها پیشرو در مسئله امکانات پزشکی و شرکتهای Fortune 500 تحت عنوان مشتریان است .
 

دکتر معالج والنتین گاپنسف , رئیس دلیل کمپانی IPG Photonics , توضیح می‌دهد که ILT دارنده یک فرایند اثبات در قضیه ایجاد سیستم های توسعه یافته برای ایجاد کنندگان دستگاه های پزشکی , یکی‌از سریعترین بازارهای پرورش جوشکاری و برش های دستگاه لیزری کاربردی است . علاوه بر این , تخصص اتوماسیون و کاربرد ILT و اپلیکیشن تخصصی در کلاس , IPG به شدت به برنامه های کاربردی دستگاه های پزشکی نفوذ کرده و سرعت بخشیدن به توسعه و گسترش بخش اعظمی از برنامه های غیر پزشکی را که نیاز به راه‌حل ظریف دستگاه لیزر دارا‌هستند , دستگاه لیزر فیبر , ساخت عمودی , و امکان توزیع بین المللی و سرویس ها میتواند بازار متبوع برای سیستم های پیشرو صنعت ILT را توسعه و گسترش دهد .

خرید دستگاه لیزر

 

+ نوشته شده توسط Rollup در یکشنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹ قبل از ظهر، ۴ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه برش لیزری، دستگاه لیزر حکاکی، قیمت دستگاه لیزر
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha