تبلیغات
همه ما برای خرد وسایل فردی و مایحتاج خویش گهگاه ساعتها را صرف خرید میکنیم در حالی که احتمال دارد بتوانیم با یه خرده خلاقیت , به عبارتی جنس مورد نظرخود را خودمان با صرف هزینه کمتر و یه خرده خلاقیت بسازیم . در وب سایت روتک تا به حالا یادگرفتن طرح های متعددی را با استفاده از دستگاه برش و حکاکی لیزری , به شما فراگیری دادیم . در‌این مقاله قصد داریم به شما ساخت صندل نمدی با دستگاه برش و حکاکی لیزری را فراگیری دهیم . 

ساخت صندل نمدی با دستگاه برش و حکاکی لیزری 


وسایل ما یحتاج برای ساخت صندل نمدی با دستگاه برش لیزری 
نمد 3 میلی متری سبز رنگ 
نمد 3 میلی متری خاکستری رنگ 
سوزن و نخ 
دستگاه برش لیزری با سرعت 360 و دو لنز 80 واتی 
نکته : برای برش نمد همت نمایید از توان بالا استفاده نکنید زیرا احتمال دارد کیفیت برش کناره های کارتان عالی از آب در نیاید . 
شما می‌توانید از نمدهای با رنگ های مختلف و مد نظر خودتان استفاده فرمایید . 


ساخت کفش تابستانی نمدی با دستگاه برش و حکاکی لیزری 

سطح نخستین ساخت صندل نمدی با دستگاه لیزر 
وارد کردن طرح و بازنویسی آن 
شما میتوانید این طرح را از نصیب طرح دستگاه برش و حکاکی لیزری پیدا فرمائید و آن را دانلود فرمایید و یا این که از روش پیوند طرح برش لیزر کفش تابستانی نمدی آن را مستقیما از وبسایت روتک دانلودفرمایید . بعد از دانلود طرح , شما میتوانید آن را به قابل انعطاف افزارهای گرافیکی وارد کرده و هر ویرایشی که دوست دارید اعمال نمایید . 
لازم به ذکر است که‌این پوشه برای سایز 39/40 پباده سازی شده‌است . پس در صورت نیاز سایز طرح را تغییر‌و تحول دهید . نصیب بالایی و کفه طرح را هر یک به طور جدا به دستگاه برش و حکاکی لیزریخویش ارسال نمائید . 

ساخت صندل نمدی با دستگاه برش لیزری 


تراز دوم 
پردازش لیزر 
نمد سبز رنگ خویش را در دستگاه لیزر خویش قرار دهید و کفه و روش آن را برش دهید . بعد نمد خاکستری رنگ را که برای درون کفش تابستانی در حیث گرفتیم , در دستگاه برش و حکاکی لیزری قرار دهید تا برش داده شود . میتوانید از پیکربندی زیر برای برش این نمد استفاده فرمایید : 
Color 
Process 
Power ( % ) 
Speed ( % ) 
ppi/Hz 
black 
engrave CO2 
30 
100 
500 
red 
cut CO2 
10 

100 


ساخت کفش تابستانی نمدی با دستگاه برش و حکاکی لیزری 

بعداز این‌که ند ها برش خوردند , به ترتیب ( کفه سبز رنگ , کفه خاکستری رنگ , شیوه کفش تابستانی ) هر سه نصیب را روی نیز بگذارید . در‌این حین شما می‌بینید که شکاف هایی در کفه سبز رنگ مشخص و معلوم شده‌است که از رانید با یاری نخ و سوزن سه نصیب را بهم بدوزید . 
هم اکنون کفش تابستانی نمدی شما فراهم است و شما با استفاده از دستگاه برش لیزری , توانستید به راحتی یک صندل راحت برای خویش بسازید .
خرید دستگاه لیزر
+ نوشته شده توسط Rollup در شنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷ قبل از ظهر، ۹ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه برش لیزری، قیمت دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه لیزر حکاکی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha