تبلیغات

دستگاه لیزر فایبر سه برابر سرعت بالا خیس در خط برش

انواع دستگاه لیزر :

دستگاه لیزر CO2

 

معایب فایبر در مقایسه با CO در مورد سرعت آن در برش حکاکی روی فلز با لیزر متریال می‌باشد , به صورت کلی برش بیشتراز ۵ میلی متر , دستگاه CO پرسرعت خیس است و همینطور در شکاف کردن نیز سرعت بیشتری داراست . با اینحال , مزایای تراز صاف خیس با دستگاه CO برای برش متریال قطور خیس به پایان می‌رسد .

 

در فیض , از تجربیات و نتایج میتوان استنباط کرد که مشتریان UK دستگاه لیزر فایبر را خریداری می کنند و در بعضا حالت نیز دستگاه لیزر CO را گزینش می‌کنند .

 

۱٫بیش از ۷۰ درصد مشتریان قسم کاران می باشند و سایر نیز تولیدکنندگان آموزش ساخت دستگاه برش لیزری قطعات ( وی ای ام ) هستند . شایان توجه است که مشتریان اعتماد بیشتری به خریدن دستگاه برش و حکاکی دستگاه لیزری دارا‌هستند چون مزایا و معایب آن مضاعف گسترده است و بستگی به محصول ها داراست . قول کاران نمیتوانند مطمعن باشند که فعالیت بعدیشان در چه مسئله ای است و ضخامت متریال بعدی چه دسته برشی را نیاز دارااست , بدین ترتیب از دید علمی و تجربی دستگاه CO دیدنی خیس است .

 

۲٫پیمان کاران صرفا ۳۱ درصدشان که دستگاه لیزر داشتند آن گاه دستگاه فایبر را خریداری کردند , در حالیکه ۶۹ درصد یوزرها دستگاه لیزر چندگانه تصمیم می‌گیرند که کدام را برای کارشان گزینش نمایند , دستگاه لیزر CO و یا این که فایبر .

 

۳٫دلیل بخش اعظم برای خریداری دستگاه فایبر سرعت آن در برش ضخامت متریال ( ۱ تا ۲ میلی متر و بالای ۳ میلی متر ) است .

 

۴٫دلیل دوم هزینه ی کمتر آن است و نیروی مصرفی پاره ای که در تکنولوژی فایبر استفاده می شود .

 

دستگاه لیزر فایبر

 

به صورت خلاصه , درین دسته دستگاه لیزر فروغ و روشنایی به محرمانه تعبیه شده است  و گنجایش رویت کرد آن را تقویت مینماید که برای انتقال اطلاعات مصرف شده شده‌است . نوروفروغ تقویت شده بویسله ی لنز بر روی متریال متمرکز میگردد و آن را برش می‌دهد .

 

داشتن فروغ و روشنایی ۲۰۰ درصد بیشتر از دستگاه لیزرهای سنتی مؤثر است . اقتدار تمرکز لنزها , برخلاف دستگاه های دستگاه لیزر CO2 در راز برش آن مهر و موم شده‌است براین اساس مورد به صرفه ای نیست .

 

بیسترونیک برای نخستین دفعه دستگاه لیزر فایبر را در ایالات متحده در سال ۲۰۱۰ بعنوان دستگاه ۲ کیلو وات عرضه کرد که با گاز به ۳ کیلووات و بعد ها یه دستگاهی ۴ کیلووات رسید . دیدنی است بدانید که مثال ی ۳ کیلوواتی همگانی خیس است و ۶۰ درصد دستگاه های ایالات متحده این گونه از توان را دارا هستند .

 

در شرایطی که بخواهیم بهای هر کدام از دسته ها را مورد بررسی در اختیار بگذاریم , سرعت میانگین برش دستگاه لیزرهای ۴ کیلووات از پیروزی میانگین متریال ها از ۶ تا ۸ میلی متر ضخامت آن است . همینطور مزایایی نیز در ضخامت آن موجود هست , زمانیکه مواد غیر آهنی را برش می‌دهد , به صورت همگانی مقدار ی متریال را با اعتنا بیشتری مقدار گیری مینماید . این زمینه به مشتریان امداد می‌کند تا ضخامت ۶ تا ۸ میلی قیمت دستگاه برش لیزری چرم متر را برش دهد و یا این که قابلیت و امکان پوشش کلیه ی آنها‌را دارااست .

 

مزایای دستگاه لیزر فایبر عبارت است از :

 

۱٫برخلاف CO2 های تشدیدکننده و یا این که صفحه ها دستگاه لیزر , هیچ کدام از قطعات یا این که آینه ها تکان ندارند . با این حال , از دید هزینه و نیازمندی های آن فراوان دارای منفعت است .

 

۲٫از حیث الکتریکی نیز به صرفه است و در فیض ی آن هزینه ها کاهش میابد . دستگاه فایبر ۳ کیلووات , یک سوم میانگین اقتدار اجرایی دستگاه ۴ کیلووات CO نیرو مصرف می‌نماید .

 

۳٫زمانیکه متریال های نازک را برش می‌دهد , سرعت بالاتری دارااست . در مقایسه با دستگاه CO2 ۴کیلووات , ۱ میلی متری بر روی آهن گالوانیزه شده و فولاد فعالیت می کند و اما دو برابر پر سرعت خیس در حین برش ۲ میلی متری است .

 

۴٫توانایی برش متریال ها سوای هراس از تولید خطر در دستگاه است . این سبب می گردد آلومینیوم , برنج آلیاژ و مس را سوای انواع برش دهیم .

 

۵٫زمان نیازمندی به خدمت آن بیشتر است و هزینه ها ۵۰ درصد کاهش میابد .

خرید تیوب لیزر

+ نوشته شده توسط Rollup در چهارشنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۵:۰۴ بعد از ظهر، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه برش لیزری، دستگاه لیزر حکاکی، قیمت دستگاه لیزر
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha