تبلیغات

برش دستگاه لیزری برای به وجود آوردن طرح در دیوار گچی

یولاند باتئو , از کمپانی پیمانکاری وال کاور از کالیدوس گویلد , با شابلون های برش دستگاه لیزری برای به‌وجود آوردن طرح در دیوار گچی سفارشی استفاده کرد . جدای از عمل مشقت بار و لبریز مشغله , وی توانست طرح هایش را در مقیاس دوچندان بزرگتر اجرا نماید . ” ما از کوچکترین برس ها وابزار برای ساخت بافت در گچ استفاده کردیم ” . ” البته بعداز شناخت با شابلون های برش دستگاه لیزری ما گنجایش تولید الگوهایی در میزان ی دیوار را داشتیم . . وی توازن بین خدمتکار و دستگاه را تحسین کرد . ” دستگاه لیزر لایه های پیچیده ی محصول ها دست ساخته را در در خویش داشت . ” شما نیز از فعالیت دست و نیز از توجه بالا منفعت خواهید پیروزی .

استفاده از برش دستگاه لیزری برای تولید منحنی و هم پنل های ایستاده
دکورتورها از قابلیت و امکان ساخت افکت هایی که تا قبل از این در حفاری های باستانی و یا این که درست شده در آسیا چشم بودند , لذت میبرند . آن‌ها روش هنرمندانه ی قطعات رخنه‌ شده و هم اضافه کردن رنگ به اطراف سوای موتیف های کلیدی و پرزرق و برق را ارج می نهند . ” الگوهای مثبت در فضای اتاق با اهمیت می‌باشند , ولی الگوهای منفی هم به به عبارتی مقدار دارای اهمیت میباشند . ” سوزان تاکر طراح داخلی سانفرانسیسکویی بیان میکند که استفاده از برش دستگاه لیزری برای ساخت منحنی و هم پنل های ایستاده را دوست دارااست . ” تماما درباره‌ی الگوهای گرافیکی است ” خانم تاکر می گوید که ” این روش می‌تواند بافت بصری را فارغ از نامرتب کردن تصویر ارائه دهد .بخش اعظمی از قطعات برش های دستگاه لیزری تک رنگ , با روح و بومی می باشند . پلینت و موسس کمپانی استورات کوهن می گوید که ” نیازی نیست اطراف آن را تزئین نمایید . ” خانم تاکر در خصوص فلزهای طرحدار می گوید ” غیرقابل توقع است و توسعه داده شده ی معماری فضای اتاق است . ”

” در حالتی‌که می‌خواهید 1سال تمام طاقت نمایید , گشوده نیز نمی توانید کاری با این رتبه و میزان اعتنا فارغ از برش دستگاه لیزر داشته باشید . ”

جواهرات و اسباب خانگی و برش دستگاه لیزری


 

صنعتگرانی که در مقیاس کوچک خیس عمل انجام می دهند هم برش دستگاه لیزری را تجربه می نمایند . دیالر مطمئن است که صحیح نظیر دستگاه های رومیزی تعداد آن‌ها رو به ارتقا خواهد رفت ( نوع نخستین ی گلوفورج به عنوان مثال قیمتش ۲ , ۳۹۵$ است ) . مولی مک گراث , معمار یادگرفتن چشم ی برکرلی که کمپانی برش دستگاه لیزری خودش را تاسیس نموده است , بیشتر در مورد چرم فعالیت می کند و قصد آغاز کار راجع به جواهرات و اثاثیه خانگی در کمپانی وینا قرن ۲۰ را داراست . بعداز این‌که از شغل های مربوط به دکور خانه دست کشید , کارش را با چاقوی X - ACTO ادامه بخشید , درحال حاضر وی قادر است بیشتر وقت خویش را صرف پباده سازی نماید . فیض : یک سری نعلبکی , دم دری و گردنبند در سایتش پیدا می گردد . اگر چه به عینه دستساز نیستند , قطعات موقعیت اصالت دارا‌هستند و شم آفریننده را منتقل می نمایند . ” صحیح نظیر هنر دردست است ” اقای مک گراث میگوید .نگاهی به اتسی نشان می‌دهد که صنعت های جزئی صنعت های دستی تکنولوژی را برای ساخت محصول ها مقرون به صرفه نظیر لامپ خواب های چوبی برش دستگاه لیزری در گونه های هندسی به عمل می‌برند . چه بسا قطعاتی پیشرو , بوسیله طراحان صنعتی مفهومی , مثل استیل های روکش دار ویکی سامر و صندلی های آلومنیومی ملخی را می توان فارغ از پرداخت هزینه ی آلبوم خریداری کرد . ” می‌توانید 

خرید دستگاه لیزر

خرید تیوب لیزر

منبع: روتک

+ نوشته شده توسط Rollup در پنجشنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰ قبل از ظهر، ۱۰ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه برش لیزری، قیمت دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه لیزر حکاکی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha