تبلیغات

در دستگاه فایبر لیزر برق مصرفی 4/1 دستگاه برش لیزرco2 است

 

سرعت فایبر لیزر به طور میانگین 2تا 3 برابر سرعت برش لیزرco2 است .

 

در سیستم فایبر لیزر اشعه لیزر بوسیله فیبر فروغ و روشنایی از ژنراتور به راز نازل منتقل می شود بدین ترتیب نیاز به اینه های اپتیک نمی باشد و لذا مخارج بده بستان اینه و تهیه و تنظیم انها در‌این دستگاهها حذف میگردد .

 

ژنراتور لیزر co2جهت کارکرد خویش نیاز به گاز co2و هلیوم دارااست اما ژنراتور فایبر لیزر بوسیله چند دیود با مصرف برق کم و فارغ از نیاز به گاز فعالیت می‌نماید . درفایبر لیزر هزینه برشکاری درهرساعت کاری میانگین کمتر از 50 % هزینه برشکاری دستگاه برش لیزری co2است .

 

با اعتنا به این‌که ارتفاع موج فایبر لیزری از لیزر co2کوتاهتراست لذا حین برشکاری ورق ها ی درخشان مثل استنلس استیل و برنج انرژی لیزر بیشتر جذب فلز میگردد و کمتر منعکس شدن می دهد .

 

ژنراتور فایبر لیزر به مراتب از ژنراتور co2کوچکتر است و حجم کمتری را اشغال می نماید

 

ژنراتور فایبر لیزر اتلاف حرارتی کمتری نسبت به لیزر های دیگر دارااست بدین ترتیب چیلر های کوچکتر برای خنک کردن آن کافی است ارتفاع قدمت ژنراتور فایبر لیزری 100 . 000ساعت است و در صورت فساد هرکدام از دیود های ان قابل بده بستان است

لیزر چه است و چه مزیت های دارااست

 

برش لیزر تکنولوژی است که مواد متفاوت را با پر سرعت , توجه و با توان متعددی برش می دهد .

 

برش لیزری برش دوچندان دقیقی بوده و هیچ دسته خطایی ندارد . در اکثر اوقات مورد ها , صرفا نکته ای که بایستی مورد اعتنا قرار بگیرد گونه جنس ماده است , چون مرحله بعضا مواد بعد از برش لیزر پاره ای میسوزد .

 

برش لیزر در توجه های بالا و ضخامت های زیر 10میلی متر شایسته ترین روش است . .

 

ضخامت برشکااری در فایبر لیزری زیاد نازک و حدود 0 . 1میلی متر است . .

 

نسبتاً میتوان روی عمده فلزات برش انجام داد… . فلزاتی مثل : فولاد , آهن وآلمینیوم بیشترین کاربرد را در برش لیزری دارا‌هستند .

 

مواد دیگری را ک میتوان روی آنها برش انجام اعطا کرد مشتمل بر چوب و پلاستیک و سرامیک است .

 

لیزر در تیوپ عقب و جلو رفته و از دریچه ی تیوپ لیزری بیرون می‌شود و بوسیله لنز به نقطه ی متبوع می تابد و برش صورت می گیرد . .

 

مزیت های دستگاه لیزری

 

مزیت با اهمیت برش لیزری نسبت به بقیه روش ها انرژی متمرکز شده آن است که قطر کانونی کوچکی داشته و همینطور سرعت متعددی هم دارااست . از این رو این برش نازکی بالایی دارااست .

 

دیگر مزیت لیزر آسانی کارکرد یا این که دستگاه است که قابلیت و امکان برش خودکار فارغ از دخالت و چه بسا اپراتوری را آماده می نماید . .

 

برش لیزری میتوان اشکال طرح های ظریف را بر روی فلزات و دیگر مواد انجام اعطا کرد , بدین ترتیب دستگاه برش و حکاکی لیزری با توجه مضاعف بالا و قابلیت برش دادن طرح های پیچیده کار برش انجام می‌دهد .

برش فلز با لیزر , برش لیزری , حکاکی لیزری , دستگاه حکاکی و برش لیزر , دستگاه برش لیزری , اتومبیل ل

+ نوشته شده توسط Rollup در سه شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۴:۰۰ بعد از ظهر، ۵ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه برش لیزری، دستگاه لیزر حکاکی، قیمت دستگاه لیزر
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha