تبلیغات

نکاتی برای برش دستگاه لیزری کارت تجاری

کاربرد دستگاه برش دستگاه لیزر

اینجانب دارنده دستگاه برش دستگاه لیزر هستم , قصد دارم هر چیزی را که به فکرم می رسد , ذره ذره کنم . یکی شایسته ترین مواقعی که میتوان در آن از برش دستگاه لیزر فایده گرفت , تولید کارت های تجاری ( بیزنس کارت ) است . اینجانب تصمیم گرفتم که‌این عمل را آزمون کنم و ببینم که در این مسیر چه کارهایی می توانم انجام دهم .

معنا برش دستگاه لیزری کارتهای تجاری , قضیه چندان جدیدی نمی‌باشد . اینجانب سالها پیش آن را در Hiva13 – یک هکر اسپیس در سینسیناتی اوهایو – و ویرایشگر ساخت دیجیتالمان , مت استالتز , چشم بودم که از برش دستگاه لیزر برای ساخت کارتهای تجاری خویش استفاده میکردند .استفاده از دستگاه های برش دستگاه لیزری در ساخت بیزنس کارت

با خویش تامل کردم که حقیقتا نیاز دارم که کارت تجاری خویش را پاره ای گوناگون از کارتهای سایر افراد تولید نمایم . بیشتر کارتهایی که اینجانب تا کنون چشم بودم مثل شغل های مت , یک روکش چوبی نازک بودند که داده ها روی آنان حک شده بود . ولی نوع های دیگری هم می باشند که متشکل از لایه های گوناگون می‌باشند و دنده هایی داخل انها جای گرفته که‌این دسته کارتها نیازمند مونتاژ می باشند . اینجانب تصمیم گرفتم که کاری مابین این دو جور ساخت کنم . کارتی که صرفا در یک تکه برش می خورد البته برای این که جالبتر باشد , قادر است به موقعیت های گوناگون تبدیل شود . اینجانب قصد داشتم کارتی بسازم که در نصیب برش تا بخورد تا خط برش کارت نمایان نگردد .فعالیت با دستگاه برش دستگاه لیزر

در اینجا ۳ نکته را که در طول استفاده از اتومبیل دستگاه لیزر برش گردآوری کردم , برای شما بازگو می‌کنم .

در هنگام برش زبانه های کوچکی بسازید

اینجانب منتخب را میخواستم که در آن , رمز ربات برشگر Makey برای برش ازاد باشد . این فعالیت را با برش در همه جهات و گذاشتن ۳ زبانه کوچک انجام دادم . چیزی که یاد گرفتم این بود که در شرایطی که زبانه از نیم میلیمتر بلندتر باشند , برش آن مضاعف طاقت فرسا می گردد و موجب لفاف شدن کارت میگردد . اما اینجانب آن زبانه ها را مقدار نگرفتم و این عمل را چشمی انجام دادم .

 

مواد خویش را پباده سازی نمایید

 

 

بیشتر مردمان برای برش دستگاه لیزر کارتهای تجاری خویش از چوب استفاده می نمایند . مت استالتز - ویرایشگر ساخت دیجیتال ما - استفاده از روکش های چوبی را توصیه نمود . اینجانب میخواستم کارتی پباده سازی کنم که از نصفه قابل خم کردن باشد . از روی فضولی , این طرح را روی یک قطعه ۳ /۳۲ از چوب بالسا آزمون نمودم . ولی کارت از اواسط باخت . نوع کارتهای قطور ( کاغذهای سنگین ) خوب فعالیت مینمایند .

در حالتی‌که قرار بود از چوب استفاده فرمایید , نیازمند آن بودید که پباده سازی خویش را تغییر و تحول دهید و از یک ” لولای زنده ” استفاده فرمایید . که یک ایده زیاد حیرت انگیز و پباده سازی تماما متفاوتی است ولی فضای متعددی را اشغال می کند .

 

تست هایی با سرعت برش دستگاه لیزری


 

نظیر هر پروژه دیگر , نیاز دارید که سرعت و اقتدار کارتان را به محک تست بسپارید . صفحه فراوان بی رحم است و به اسانی میسوزد و از بین می رود . اینجانب یک دستگاه لیزر ۴۰ واتی دارم و با سرعت ۳۰۰ % در اقتدار ۱۰ % حکاکی می‌کنم . آن‌گاه با سرعت ۱۰۰ % و توان ۶۰ % برش می زنم . زمانیکه کاغذها نازک باشند , برش ها پاره پاره و زشت می گردند . البته در صورتی‌که از کاغذهای قطور استفاده کنیم برش فراوان خوب میگردد . ازمایش زیاد حیاتی است .

به یاد داشته باشید که سرعت و اقتدار فقط برای تولید برش های منزه نیستند . رنگ خودکار زنی شما هم بسته به اقتدار و سرعت تغییر و تحول میابد . هر چه دستگاه لیزر برای مقطع وقتی بیشتر به صفحه ضربه بزند , برگه تیره خیس می گردد . بدین ترتیب کاهش هم‌زمان توان و سرعت باعث تیره خیس شدن حکاکی میگردد . و در عین درحال حاضر احتمال دارد منجر سوزاندن برگه هم بشود .

خرید دستگاه لیزر

خرید تیوب لیزر

منبع: روتک

+ نوشته شده توسط Rollup در سه شنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۳:۰۳ بعد از ظهر، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه برش لیزری، قیمت دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه لیزر حکاکی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha