تبلیغات

سرویس ها حکاکی لیزر

باور فرمائید یا این که نکنید , حکاکی لیزری بر روی چوب با بعضا معضل های حقیقی وواقعی روبرو است . این معضل ها به نوعی به خاطر طبیعی و ارگانیک بودن مخلوط چوب است . واضح است که هر قطعه از چوب یکسان نیست , و به این ترتیب تفاوت های جزئی را می توان توقع داشت .

حکاکی لیزری فلزات | حکاکی لیزری غیر فلزات دستگاه لیزر برش و حکاکی

اکثر اوقات شکایتهایی که از حکاکی لیزری بر روی چوب جامد موجود هست عدم کنتراست است . به تازگی , فعالیت با دستگاه حکاکی لیزری روی بعضا تخته های چوب  لیزر حکاکی  افرا داشتیم . و برای غلبه بر این خلل بالقوه از گرافیک قابل مشاهده , تصمیم گرفتیم از بعضی ترفندها استفاده کنیم .

حکاکی لیزری چوب دستگاه برش و حکاکی لیزرمشکلات دستگاه برش و حکاکی لیزری حکاکی

هنگامی که ما حکاکی لیزری انجام می‌دهیم , به آسانی زیر لایه را با از بین بردن , تبخیر و آنچه در زیر آن است فاش میکنیم . به طور کامل صحیح با لیزر CO2 انجام میگردد . برای اپراتورهای لیزر YAG یا این که FIBERMARK , شما می‌توانید پیکربندی دستگاه برش و حکاکی لیزری خویش را از  دستگاه حکاکی روی فلز  تبخیر زیرلایه برای تغییر تحول تبخیر زیرلایه آن را تهیه و تنظیم نمائید .

تصور متداول از دستگاه های لیزر حکاکی این است که لیزرهای YAG یا این که FIBERMARK می‌تواند مشتمل بر کنتراست دلخواه سوای هرگونه برنامه مازاد مثل Thermark یا این که Cerdecمی باشد . این نظریه تا حد متعددی با مواد خالق لیزر نظیر فولاد ضد زنگ یا این که فلزات برهنه رابطه دارااست . ولی , وقتی که لیزر محصول طبیعی رابا لیزر حکاکی می نماید مثل تخته چوب جامد با لیزر YAG یا این که FIBERMARK , به خاطر ارتفاع موج پرتو لیزر موفقیتی یافت نخواهد شد .

براین اساس بعضی تکنیک ها برای امداد وجود دارا‌هستند تا کنتراست حکاکی روی چوب با لیزر گرافیک حکاکی شده لیزری روی محصول ها چوبی را با استفاده از دستگاه برش و حکاکی لیزری CO2 ارتقاء دهند . راه‌حل معمول مشتمل بر استفاده از دسته رنگ آمیزی با اسپری یا این که نقاشی کردن با مداد گیسو نگارگری است . در حالی که‌این روش ها امداد به بعضی مشکلات را تامین می نمایند , مییتواند سبب ساز به بحران کشیدن قسمت های دیگر حکاکی لیزری بر روی تولید ها چوبی شود . در مرحله زیرین تولیدها چوبی جامد میزان بیش تر از حد ترک و شیار می‌باشد . براین اساس , برای حیطه حکاکی لیزری , استفاده از رنگ می‌تواند باطن این ترک ها نفوذ نماید و ظواهر تصویر را تار نماید . بدین ترتیب , چاره این ایراد چیست؟

رویه شغل های استفاده از دستگاه حکاکی لیزر

درصورتی که شما حکاکی لیزری یک چوب تیره نظیر گردو را انجام می دهید , حکاکی فلز  راه‌حل به نسبت معمولی است . در‌حالتی که شما نیاز به کنتراست بالا دارید , می‌توانید از جلا دهنده مایع کفش استفاده فرمایید . ما تمابل داریم از جلادهنده ای که ارزان خیس است استفاده کنیم , بطوریکه مقداری بیشتر آبکی است و آسوده خیس تمیز میشود . استفاده از فوم جلا دهنده مایع کفش , روی مرحله چوب کاربرد دارااست . بدین برهان که چوب تیره است , نفوذ هر دسته جلادهنده مایع کفش را نشان نمی دهد . چه بسا میتوانید از یک جلادهنده کفش ضخیمتر برای انجام این عمل استفاده فرمائید , گرچه جلا دهنده مایع کفش با استفاده از یک دستمال یا این که حوله سریعتر تمیز میگردد .

 

+ نوشته شده توسط Rollup در یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۱۷ بعد از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دستگاه لیزر، دستگاه لیزر برش و حکاکی، دستگاه برش لیزری، دستگاه لیزر حکاکی، قیمت دستگاه لیزر
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha